صفحه اصلی / انواع رنگ مو / آموزش ترکیب انواع مدل رنگ مو فانتزی صورتی

آموزش ترکیب انواع مدل رنگ مو فانتزی صورتی

تابستان که از راه می رسد بازار رنگ های فانتزی حسابی گرم می شود. از لباس های رنگی گرفته تا مو های خوش رنگ و لعاب و فانتزی همه نوید می دهند که تابستان با آن گرمای سوزان خود رسیده و وقت آن است تا تغییری جذاب و دوست داشتنی را با دل و جان لمس کنیم. رنگ موی فانتزی صورتی یکی از دسته رنگ های زیبا و دوست داشتنی است که در واقع یک رنگ مو فانتزی دخترانه به حساب آمده و مناسب برای خانم های جوان است.

صورتی رنگی ملایم و زیباست که همواره معرف احساسات پاک و دنیای معصوم دخترها بوده است و رنگی زیبا و با آرامش که در کنار رنگ سفید زیبایی فوق العاده زیادی داشته و در واقع تاثیر زیبای آن زمانیکه در کنار سفید قرار میگیرد خود را به خوبی نشان می دهد. بنابراین اگر رنگ پوست روشن و سفیدی دارید بی شک رنگ مو فانتزی صورتی برای شما در ایجاد یک تغییر زیبا بسیار کمک کننده خواهد رود. اگر رنگ پوست زیتونی، سبزه و یا برنز دارید هم در استفاده از این رنگ ممنوعیتی برای شما وجود ندارد، بلکه می توانید از این رنگ زیبا به صورت لایت هایی بسیار زیبا در میان موهای خود استفاده کرده و از این طریق به گیسوان خود حجم و درخشش زیادی بدهید.

نکته ای که در استفاده از رنگ موی فانتزی باید بدانید این است که این رنگ ها عموما بر روی موهایی با پایه های روشن و دکلزه شده خود را به خوبی نشان داده و اغلب در مدت زمان دو هفته ای رنگ آنها کم کم از بین خواهد رفت. این رنگ ها ماندگاری زیادی ندارند و بهتر است برای تداوم رنگ آنها هر دو هفته یکبار رنگ مو فانتزی جدیدی را امتحان کنید.

 

رنگ مو صورتی کوارتز

رنگ موی صورتی چرک

رنگ موی صورتی دودی

ترکیب رنگ موی صورتی صدفی

رنگ مو صورتی فانتزی

 
منبع

این مطالب را نیز ببینید!

ایده های بسیار زیبا از جدیدترین مدل های رنگ موی عسلی ۲۰۱۹

ایده های بسیار زیبا از جدیدترین مدل های رنگ موی عسلی ۲۰۱۹

به عنوان یک خانم قطعا با رنگ مو عسلی آشنایی کامل دارید و بارها این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *