صفحه اصلی / مدل لباس / تفاوت بین زن و مرد در چیست؟

تفاوت بین زن و مرد در چیست؟

تفاوت بین زن و مرد در چیست؟

ایرانی نیوز

مردان و زنان چه تفاوتهایی با یکدیگر دارند این سوال برای خیلی از افراد پیش آمده و شاید از نظر علمی و منطقی بتوانیم این موضوع را به گونه ی روانشناسی توضیح دهیم.

 

تفاوت رفتاری زنان و مردان:

زن ها وقتی احساس درونیشان فوران می کند باید حتمأ حرف بزنند حالا فرقی ندارد این احساس غم آلود باشد یا شاد. خانم ها بیشتر از جزئیات سخن می گویند تا حس آرام کننده به آنها دست دهد.

 

اما مردها چه در شادی و چه در غم ترجیح می دهند در گوشه ای خلوت به تمام مسائل رخ داده فکر کنند و نهایتأ در پی یک راه حل هستند وقتی آقا جلوی تلویزیون نشسته و خیره به آن است مطمئنأ ذهنش درگیر مسئله ای است. او را راحت بگذارید تا خودش مسئله را برایتان بازگو کند.

 

برعکس وقتی خانم ناراحت است آقا نباید منتظر بماند تا خودش شروع به صحبت کند وقتی آقا باب گفتگو را باز می کتد ۵۰ درصد مشکل حل می گردد.

 

وقتی شما مجال صحبت کردن به همسرتان را نمی دهید و ناراحت شدن از ناراحتی او هیچ کمکی به ایشان نخواهد کرد. هنگام صحبتهای همسرتان با تکان دادن سر یا با صدا حرفهایش را دنبال کنید تا متوجه گردد که شما کاملأ حواستان به اوست تا جایی که امکان دارد آرام و متمرکز باشید و جلوی واکنش های منفی خود را بگیرید. اگر کنترلتان را از دست بدهید کارتان خراب می گردد.

 

پس بیایید دنیای یکدیگر را بشناسیم و با آشنایی کامل و آگاهی به یکدیگر کمک کنیم و به دنیای هم احترام بگذاریم و بدانیم که دنیای زن و مرد کاملأ متفاوت است.

 

 

گردآورنده : ایرانی نیوز


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

مدل جواهرات انگشتر و گوشواره ساده دخترانه بسیار زیبا

مدل جواهرات انگشتر و گوشواره ساده دخترانه بسیار زیبا

انگشتر های ساده دخترانه مدل جواهرات انگشتر و گوشواره ساده دخترانه بسیار زیبا در این …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *