صفحه اصلی / مدل لباس / راه های مولد برای گذراندن تابستان بعد از فارغ التحصیلی

راه های مولد برای گذراندن تابستان بعد از فارغ التحصیلی


راه های مولد برای گذراندن تابستان بعد از فارغ التحصیلی

رغ التحصیلی یک روز مهم در زندگی دانشجویان است. پس از سالها مدرسه که به تمام مراحل برگشت به مهد کودک یا مهدکودک می رسد ، فارغ التحصیلان تازه دانشگاه شده در نهایت برای شروع زندگی حرفه ای خود آماده هستند.

این می تواند یک نگرانی ترسناک برای برخی از دانش آموزان ، به ویژه کسانی که فارغ التحصیل بدون کار هستند فارغ التحصیل شوند. تابستان پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه می تواند زمانی مانند هیچ کس دیگری در زندگی فارغ التحصیلان جدید نباشد. با گذشت هفته ها یا ماه ها بدون دریافت پیشنهاد شغلی ، می توان رشد آن را آسان کرد. اما گذراندن تابستان بعد از فارغ التحصیلی تا حد امکان می تواند فارغ التحصیلان را در غلبه بر هرگونه عقلی که ممکن است احساس کنند ، افزایش دهد و شانس خود را برای فرود در یک شغل افزایش دهد.

• با دفاتر خدمات شغلی تماس بگیرید. دفاتر خدمات شغلی می توانند به فارغ التحصیلان اخیر کمک کنند زیرا آنها به دنبال اولین شغل خود در کالج هستند. چنین دفاتر ممکن است به فرصت های شغلی و کارآموزی دسترسی داشته باشند که درجه آنها وجود ندارد. علاوه بر این ، آنها ممکن است در فنون مصاحبه و راههای ایستادگی در بازارهای شغلی شغلی ، درجه را راهنمایی کنند.

• به دنبال کارآموزی باشید. اگر اشتغال پاره وقت یا تمام وقت اثبات شده است ، نترسید که به دنبال کارآموزی و درنهایت پذیرش کارآموزی باشید ، که می تواند راهی برای ورود دانش آموزان در صنایع خاص باشد. دوره های کارآموزی تابستانی ممکن است قبلاً پر شده باشد ، بنابراین تابلوهای شغلی را برای دوره های کارآموزی پاییز یا زمستان پاک کنید.

• شبکه را شروع کنید. دانشجویانی که کارورزی می کنند می توانند با سرپرستان یا مربیان گذشته خود ارتباط برقرار کرده و بدانند که آیا این شرکت استخدام شده است یا خیر. چنین افرادی ممکن است تمایل بیشتری برای تجربه شخصی مستقیم با هواپیما داشته باشند – حتی اگر این تجربه مختصر و بدون حقوق باشد. علاوه بر این ، درجه ها می توانند با اساتید کمکی که در رشته های مورد نظر خود فعالیت می کنند ارتباط برقرار کنند.

• هنگام شکار ، از کبوتر خودداری نکنید. فقط به این دلیل که دانشجویی با مدرک خاص فارغ التحصیل می شود به معنای این نیست که وی باید به دنبال کار در آن رشته باشد. در حقیقت ، بسیاری از شرکت ها ممکن است متقاضیان ورود به سطح را با درجه هایی که مختص صنایع آنها نیست ، ترجیح دهند ، بنابراین استخدام های جدید آنها تخته های خالی است که می توانند به راحتی آموزش ببینند.

• در نمایشگاه های شغلی شرکت کنید. در حالی که سایر فارغ التحصیلان ممکن است تابستان را تعطیل کنند ، درجه های کارآفرینی که به دنبال کار هستند باید به همان تعداد ممکن در نمایشگاه های شغلی شرکت کنند. فارغ التحصیلان احتمالاً نمایشگاههای شغلی را با پیشنهادهای اشتغال در دست نمی گیرند ، اما نمایشگاه های شغلی راهی عالی برای ملاقات ها برای دیدار با مدیران استخدام و ارسال مطالبات خود به کارفرمایان بالقوه است.

• سفارشی کردن رزومه برای هر شغل. مطمئن باشید که برنامه درسی ثابت نیست. برای هر شغلی که برای آن درخواست می کنید ، نوشتن و اصلاح کنید ، به آرامی کلمات یا دستاوردها را برای مرتفع کردن عبارات کلیدی مورد استفاده در لیست شغل ، بنویسید.

این می تواند برای مدرکهای اخیر کالج وسوسه انگیز باشد که تابستان ها را پس از فارغ التحصیلی از استراحت صرف کند ، اما کسانی که این زمان را به طور خلاصه می گذرانند ممکن است سریعتر از کسانی که این کار را انجام نمی دهند ، کار را سریع تر انجام دهند.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

تور عروسی ۲۳ متری پریانکا چوپرا جنجال آفرید!

تور عروسی ۲۳ متری پریانکا چوپرا جنجال آفرید!

برترین ها: عروسی ستاره هالیوودی، پریانکا چوپرا، به همراه همسرش نیک جوناس این روزها تیتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *