صفحه اصلی / مدل لباس / سفارش طراحی سایت با قیمت مناسب

سفارش طراحی سایت با قیمت مناسب

طراحی سایت با قیمت مناسب،میتوان به صریح گفت که آرزوی هر شرکت نوپایی است که قصد دارد علاوه بر دادن هزینه طراحی وب سایت،هزینه های دیگر شرکت را نیز پشتیبانی کند و چندین نیروی توانمند را استخدام کند.

هزینه و تعرفه طراحی وب سایت به عوامل بسیاری بستگی دارد،یکی از نکات مهم در طراحی سایت شرکتی این است که شما انتظار دارید از یک سرویس دهنده خدمات طراحی سایت چه انتظاری دارید و می خواهید وب سایت تان را چگونه طراحی کند!.

پس از فهمیدن و درک کردن سطح انتظارتان از طراحی سایت و امکانات سایت شرکتی آن وقت می دانید که کار را باید به چه کسی سپرد و آیا آن شخص/گروه می تواند از پس پروژه طراحی سایت شرکتی شما بر بیاید یا خیر.

یک شرکتی که کار خدمات طراحی وب سایت را انجام می دهد،باید حداقل چندین نمونه کار در وب سایت شرکت مذکور،قابل نمایش باشد و در کنار نمونه کار های طراحی سایت،باید فیدبک و یا همان بازخورد را نیز از طرف کاربرانی که سفارش طراحی وب سایت را دادند در وب سایت درج کرده باشد تا مراحل اعتماد سازی بهتر صورت بگیرد.

امکانات یک سایت شرکتی چیست؟

حال ممکن است برای شما  سوال پیش بیاید و شما ندانید خواسته هایتان از طراحی یک سایت شرکتی چیست و چه انتظاراتی باید از کسی که کار طراحی سایت شما را انجام می دهد داشته باشید که در این قسمت به شما کمک می کنیم تا نیازهای اساسی تان ازطراحی سایت بدانید.

اگر بخواهید با قیمت مناسب و استاندارد کار کنید که ممکن است هزینه های طراحی سایت شرکتی شما مقدار آن بالا باشد و باید برای آن خرج کنید اما اگر می خواهید صرفا یک سایتی داشته باشید که شرکت شما بی هویت نباشد می توانید با هزینه محدود و کم نیز این کار را انجام دهید.

شرکتی که در حال رسیدگی به سفارش شما است،باید حداقل امکانات پایه را برای شما فراهم سازد و کار با وب سایت را به شما یاد دهد.

امکانات بسته به خدماتی که شما از شرکت مذکور دریافت می کنید ممکن است متفاوت باشد اما حداقل آن شرکت باید به شما بسته های سئو سایت ، سئو مطالب ، تولید محتوای اولیه و طراحی گرافیک اولیه سایت را به شما پیشنهاد دهد!.

شرکت دیجی ویت،یکی از شرکت هایی است که شما می توانید با مراجعه به وبسایت دیجی ویت،خدمات وب سایت را مشاهده کنید و همچنین شما کافی است تماسی را با بخش پشتیبانی داشته باشید تا شما را به صورت جامع و کامل راهنمایی کنند.

سیستم مدیریت محتوا در مقابل سایت اختصاصی

یکی از سوال های پر بحث برای ثبت سفارش طراحی وب سایت این بوده است که آیا باید از سیستم مدیریت محتوا استفاده کنیم یا باید یک سایت اختصاصی را از صفر و پایه ایجاد کنیم و بر روی آن کار کنیم؟

برای طراحی سایت با قیمت مناسب و به صرفه،شما می توانید هم از سیستم مدیریت محتوا نظیر وردپرس،جوملا،مگنتو و… استفاده کنید ،اگر قصد دارید که هزینه کلانی برای طراحی سایت کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که سایت اختصاصی را طراحی کنید.

حال ممکن است برای تان سوال پیش بیاید که چرا طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت شخصی با سیستم مدیریت محتوا ارزان تر از سایت اختصاصی است!؟

سیستم مدیریت محتوا یک مزیتی که دارد،برنامه نویس و طراح وب سایت نیاز نیست که سال ها برای توسعه یک سایت بر روی کار و پروژه باشند و می توانند با چندین هفته و یا یک الی دو ماه،سایت شما را طراحی کنند و تحویل تان دهند.

اما اگر یک تیم حرفه ای بخواهد یک سایت اختصاصی را طراحی و توسعه بدهد،ممکن است چندین ماه زمان ببرد تا بتوانند کار را به شما تحویل دهند.

یکی از شرکت هایی که در ایران در زمینه طراحی وب سایت بسیار فعال است،شرکت دیجی ویت است که توانایی طراحی سایت اختصاصی و همچنین طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا نظیر وردپرس و جوملا است که در کار خود بسیار حرفه ای عمل می کنند و توانستند رضایت بسیاری از مشتریان را به دست آورند!.

تفاوت سایت اختصاصی و سایت وردپرسی

اگر شما بخواهید تفاوت سایت اختصاصی و وردپرسی را بدانید،در ساده ترین توضیح ممکنی که میتوانیم به شما دهیم این است که اگر شما سایت اختصاصی خود را توسعه دهید،دست شما از هر جهت باز است که بتوانید هر کاری را در آن سایت انجام دهید و هر نوع خدمات و بدون هیچگونه محدودیتی به اجرا برسانید اما در یک سایتی که تحت سیستم مدیریت محتوا بارگزاری می شود،مطمئنا دست شما برای کار های محاسباتی و تخصصی در سایت محدود است و نمی توانید از حداکثر قدرت سایت و سایت داری استفاده کنید.

ولی به این نکته دقت کنید که اگر شما بخواهید پس از مدتی کار توسعه و طراحی سایت اختصاصی تان را به گروهی دیگر بسپارید،ممکن است به سختی توسعه صورت بگیرد و یا اینکه اصلا نتوانند بر روی آن کار کنند اما یک سایتی مانند سایت وردپرسی به راحتی قابل توسعه توسط برنامه نویسان دیگر است که ناشی از اجتماع بزرگ این سیستم مدیریت محتوا است.

این مطالب را نیز ببینید!

لیزر کیوسوئیچ چیست و چگونه انجام می‌شود؟

لیزر کیوسوئیچ چیست و چگونه انجام می‌شود؟

برترین‌ها: لیزر کیوسوئیچ، لیزری پیشرفته و باکیفیت و غیرتهاجمی است که با تولید امواج نوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *