صفحه اصلی / دنیای مد / عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا

عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا

سنگ عقیق از انواع سنگ های قیمتی و زیبا برای ساختن انگشترهای زنانه و مردانه می باشد و اگر شما تمایل دارید انگشتری با نگین خاص و جذاب داشته باشید انگشترهای عقیق می توانند برایتان انتخابی مناسب به شمار روند. 

مدل انگشتر عقیق شیک و جذاب

برای ساخت انگشتر زنانه و مردانه عقیق از رنگ های مختلف نظیر قرمز و سبز و زرد و … استفاده می شود همچنین این انگشترها در انواع طرح های انگشتر نقره و انگشتر طلا موجود می باشند.

عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا

طرح های انگشتر عقیق زنانه

انگشتر از انواع جواهرات پرطرفدار در بین خانم ها و دختران جوان به شمار می روند. برای ساخت برخی از انگشترها از سنگ های قیمتی نظیر عقیق و فیروزه و … استفاده می شود که هر یک از این طرح ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

از زمان های گذشته تا به امروز خانم ها تمایل زیادی به استفاده از انگشتر عقیق داشته اند و این انگشتر در انواع رنگ های متنوع موجود می باشد همچنین استفاده از این طرح انگشتر بنا بر نظر برخی از افراد دارای خواص درمانی زیادی است.

از خواص بی نظیر استفاده از این طرح انگشتر می توان به افزایش رزق و روزی ، دفع بلاها و حوادث ، آسان تر پیش رفتن امور و کارها ، محافظت از چشم زخم ، رفع فقر ، رفع ترس و ایجاد حس شجاعت ، ایجاد خوش شانسی و خوش اقبالی ، دور کردن انرژی های منفی اشاره کرد همچنین این مدل انگشتر دارای خواص درمانی زیادی نظیر رفع بیماری های روحی ، پر انرژی شدن فرد ، جلوگیری از خونریزی های شدید ، درمان کمر درد و دردهای استخوانی و بهبود بیماری های مربوط به دستگاه گوارش اشاره کرد.

عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا

طرح های انگشتر عقیق مردانه

اغلب آقایان به استفاده از انگشتر علاقه زیادی دارند و اگر شما نیز این دسته از افراد می باشید به دلیل مضرات انگشتر طلا بهتر است از انگشتر نقره استفاده کنید.

برای ساخت انگشتر عقیق از نقره و طلا استفاده می شود همچنین این طرح انگشتر به صورت ساده و کار شده موجود می باشد که انتخاب هر یک از این انگشترها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

 در هنگام انتخاب انگشتر باید به رنگ پوست و اندازه انگشتان و طرح و رنگ سایر جواهرات و اکسسوری هایتان توجه داشته باشید تا بتوانید انگشتر با طرح و رنگی مناسب را انتخاب کنید.

عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا عکس های انواع مدل انگشتر عقیق مردانه و زنانه با طراحی زیبا

در این مطلب توجه شما را به انواع مدل انگشتر عقیق جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید انگشتری خاص و زیبا را برای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

مدل شال سر بافتنی با انواع طرح های زیبا و دوست داشتنی

مدل شال سر بافتنی با انواع طرح های زیبا و دوست داشتنی

مدل شال سر بافتنی از انواع اکسسوری های کاربردی برای خانم ها و دختران جوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *