صفحه اصلی / دنیای مد / مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند

مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند

لباس بدون سرشانه از انواع لباس های زیبا و خاص برای خانم ها و دختران جوان به شمار می رود و شما می توانید از این طرح لباس برای حضور در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده نمایید. 

مدل لباس بدون سرشانه شیک و زیبا

لباس های مجلسی زنانه و دخترانه در انواع طرح های لباس مجلسی بدون سرشانه و لباس مجلسی آستین دار و لباس مجلسی دکلته و … موجود می باشد که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی و فرم اندام شما بستگی دارد.

مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند

طرح های لباس بدون سرشانه زنانه و دخترانه

لباس های بدون سرشانه از انواع پیراهن هایی هستند که قسمت یقه آن ها باز است همچنین این طرح لباس در قسمت سرشانه ها نیز باز می باشد و اگر شما تمایل دارید لباسی با تن پوش متفاوت داشته باشید بهتر است این لباس مجلسی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

لباس های بدون سرشانه در انواع مدل های طرح دار و ساده و کار شده موجود می باشند که هر یک از آن ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند همچنین این طرح لباس ها به صورت کوتاه و بلند دوخته می شوند.

پیراهن های بدون سرشانه در انوع طرح های آستین دار و بدون آستین موجود می باشند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی تان از بین این طرح ها ، لباس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند

این طرح لباس ها برای پوشیدن در مجالس و مهمانی های رسمی انتخابی مناسب به شمار می روند همچنین اگر شما دارای بالاتنه ای خوش فرم هستید بهتر است این طرح پیراهن های مجلسی را برای پوشیدن انتخاب نمایید توجه داشته باشید که پیراهن مجلسی بدون سرشانه برای خانم هایی که دارای بالاتنه درشت هستند انتخابی مناسب به شمار نمی رود.

برای دوخت این پیراهن ها ار پارچه های مختلف نظیر ساتن و حریر و گیپور و … استفاده می شود همچنین این لباس های مجلسی در انواع رنگ های روشن و تیره موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید استایل و ظاهری بدون نقص داشته باشید بهتر است در انتخاب رنگ پیراهن مجلسی تان نیز حساسیت لازم را به خرج دهید.

در دوخت اغلب پیراهن های بدون سرشانه طرحدار و گلدار از ترکیب دو یا چند رنگ مختلف استفاده می شود که این مدل ها برای خانم هایی که تمایل دارند استایلی خاص داشته باشند انتخابی مناسب به شمار می روند.

با توجه به اینکه در هنگام پوشیدن این طرح لباس ها قسمت زیادی از بالاتنه باز می باشد از این رو بهتر است شما از جواهرات و اکسسوری هایی زیبایی استفاده نمایید تا جذابیت ظاهری تان تکمیل شود.

مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند مدل لباس بدون سرشانه برای خانم های خوش پوش و لاکچری پسند

در این مطلب توجه شما را به انواع طرح های لباس بدون سرشانه جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید پیراهنی زیبا و خاص را برای خود انتخاب نمایید و شیک پوش از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

برچسب :


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

شیک ترین مدل های کفش زنانه ۲۰۲۱ برای استفاده روزمره

شیک ترین مدل های کفش زنانه ۲۰۲۱ برای استفاده روزمره

کفش یکی از مهم ترین و کاربردی ترین اکسسوری ها برای خانم ها به شمار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *