صفحه اصلی / دنیای مد / مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید

مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید

لباس مجلسی نیم تنه و دامن از انواع طرح های شیک و پرطرفدار در بین خانم های جوان به شمار می رود و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری بی نظیر و متفاوت داشته باشید بهتر است این مدل لباس را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن

لباس نیم تنه در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود می باشد و شما می توانید با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود از بین آن ها طرحی مناسب را برای خود انتخاب نمایید. در ادامه با انواع طرح های لباس نیم تنه و دامن آشنا خواهید شد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید

طرح های لباس نیم تنه و دامن

لباس نیم تنه از انواع لباس های مناسب برای خانم ها با فرم اندام لاغر و متناسب به شمار می رود و اگر شما دارای بالاتنه ای زیبا و خوش فرم هستید بهتر است این طرح لباس را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید که اگر شکم و پهلوهایی بزرگ دارید بهتر است از پوشیدن لباس مجلسی نیم تنه خودداری نمایید زیر این طرح لباس باعث می شود تا فرم اندام شما نامطلوب به نظر برسد.

لباس نیم تنه را می توانید به همراه دامن کوتاه یا بلند بپوشید که انتخاب اندازه قد دامن به فرم اندام و سلیقه شخصی شما بستگی دارد همچنین بهتر است این طرح لباس ها را در پوشش خود با اکسسوری هایی شیک و متفاوت ست نمایید.

انتخاب رنگی مناسب برای لباس نیم تنه از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ لباس را با توجه به ویژگی های ظاهری خود انتخاب نمایید تا شیک پوش و متفاوت تر از همیشه به نظر برسید.

مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید   مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید

برای دوخت لباس نیمه تنه از پارچه های طرح دار و گلدار و ساده استفاده می شود و بهتر است شما طرح دامن را با توجه به طرح و رنگ لباس انتخاب نمایید همچنین می توانید دامن را در پوشش خود با مدل لباس نیمه ست نمایید.

اگر تمایل دارید لباس نیم تنه را از بین مدل های گلدار و طرحدار انتخاب نمایید بهتر است رنگ دامن را با توجه به رنگ هایی که در طرح لباس به کار برده شده است انتخاب نمایید همچنین می توانید دامن را نیز به صورت طرحدار و گلدار انتخاب کنید.

لباس های نیم تنه به صورت آستین دار و بدون آستین و دکلته موجود می باشند همچنین در برخی از طرح ها نیز قسمت پشت لباس به صورت باز دوخته می شود که انتخاب هر یک از این مدل ها سلیقه ای می باشد.

این طرح لباس ها همچنین برای خانم ها و دختران جوان انتخابی مناسب به شمار می روند و بهتر است دختران جوان مدلی را انتخاب نمایند که با سن و سال آن ها مطابقت داشته باشد.

مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید مدل لباس مجلسی نیم تنه و دامن با استایل های جدید

در این مطلب توجه شما را به انواع طرح های لباس نیم تنه و دامن جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید لباسی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید و شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

برچسب :


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

مدل شال سر بافتنی با انواع طرح های زیبا و دوست داشتنی

مدل شال سر بافتنی با انواع طرح های زیبا و دوست داشتنی

مدل شال سر بافتنی از انواع اکسسوری های کاربردی برای خانم ها و دختران جوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *