صفحه اصلی / دنیای مد / مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز

مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز

لباس عروس گلدار از انواع طرح های شیک و زیبا می باشد و اگر شما تمایل دارید در جشن عروسی تان استایل و ظاهری متفاوت داشته باشید بهتر است این طرح پیراهن را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

تصاویر انواع مدل لباس عروس گلدار

پیراهن عروس گلدار در انواع طرح های متنوع موجود می باشد و شما می توانید از بین آن ها پیراهنی با تن پوش متفاوت را برای پوشیدن انتخاب نمایید و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز

طرح های پیراهن عروس با طرح گل های زیبا

پیراهن عروس گل دار در انواع طرح های آستین دار و دکلته و بدون آستین موجود می باشد و شما می توانید از بین این طرح ها ، پیراهنی متناسب با فرم اندام تان را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

برای دوخت پیراهن عروس گلدار از پارچه های مختلف نظیر گیپور و دانتل و پارچه های توری استفاده می شود همچنین گل ها به صورت برجسته یا ساده روی پیراهن عروس دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید لباسی فانتزی در جشن عروسی تان بپوشید بهتر است از پیراهن عروس گل برجسته استفاده کنید.

برای تزیین پیراهن عروس گل دار از گل های رنگی یا سفید استفاده می شود و اگر شما تمایل دارید پیراهن عروسی تان طرحی ساده داشته باشد بهتر است پیراهنی را برای پوشیدن انتخاب کنید که برای تزیین آن از گل های سفید استفاده شده است. پیراهن عروس با گل های رنگی نیز زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد و برای عروس خانم های مشکل پسند و امروزی انتخابی مناسب به شمار می رود.

 

مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز  مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز

در برخی از طرح های پیراهن عروس از پارچه گلدار برای دوخت پیراهن استفاده شده است که این مدل ها نیز جذابیت خاص خودشان را دارند و اگر شما تمایل دارید پیراهنی با طرح متفاوت را برای پوشیدن انتخاب نمایید این مدل ها می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل به شمار روند.

برای دوخت پیراهن عروس گلدار از پارچه های رنگی یا سفید استفاده می شود که بهتر است شما رنگ پارچه و گل هایی که روی پیراهن کار شده اند را با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب نمایید.

پیراهن عروس گل برجسته برای خانم هایی که دارای فرم اندام لاغر یا متناسب هستند انتخابی مناسب به شمار می رود همچنین اگر شما فرم اندام شما درشت می باشد بهتر است پیراهن عروس با گل های ریز را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

برای تزیین پیراهن عروس گلدار از پارچه های توری نیز استفاده می شود که این پارچه ها اغلب در قسمت بالاتنه پیراهن مورد استفاده قرار می گیرند. پیراهن عروس های گلدار همچنین در انواع طرح های دنباله دار و بدون دنباله و دنباله کوتاه موجود می باشند و شما می توانید از بین آن ها پیراهنی مناسب را برای خود انتخاب کنید.

مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز

در این مطلب توجه شما را به انواع طرح های پیراهن عروس گلدار جلب کردیم که امیدواریم با الگوبرداری از آن ها بتوانید پیراهنی شیک و بی نظیر را برای خود انتخاب نمایید و خوش استایل تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

برچسب :


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

مدل تاپ و دامن مجلسی شیک و جدید زنانه و دخترانه

مدل تاپ و دامن مجلسی شیک و جدید زنانه و دخترانه

تنوع در طرح های مدل تاپ و دامنهای زنانه و دخترانه کار خرید را برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *