صفحه اصلی / انواع مدل لباس مجلسی و عروس / نحوه ست کردن لباس با آرایش

نحوه ست کردن لباس با آرایش

یکی از راه هایی که کمک می کند تا به واسطه آن در یک لباس مجلسی بیشتر بدرخشید، ست کردن لباس با آرایش است. شاید در نگاه اول آنقدر ها هم به نظرتان مسئله مهمی نباشد، اما لازم است بدانید هماهنگی رنگ های بکار برده شده در آرایش و لباس شما می تواند به جذابیت ظاهری شما بسیار بیشتر کمک کند.

دسترسی سریع: برای مطالعه بخش مورد نظر روی دکمه روبرو کلیک کنید.

لباس نقره ای با چه رنگ آرایشی ست می شود؟

رنگ نقره ای از دسته رنگ های بسیار جذاب و گیرا بوده که در کنار یک آرایش حرفه ای می تواند ظاهری بسیار چشمگیر و جذاب برای شما ایجاد کند. سعی کنید زمانیکه لباس نقره ای بر تن کرده اید از رنگ های سرد در آرایش خود استفاده کنید. استفاده از خط چشم های ضخیم با سایه های اسموکی و هاله هایی از رنگ نقره ای در سایه ظاهری بسیار زیبا برای شما ایجاد خواهد کرد. بهترین رنگ رژگونه در کنار این لباس برای افرادیکه دارای رنگ پوست روشن هستند رنگ های صورتی روشن است و برای کسانیکه پوست گرم و تیره ای دارند بهترین رنگ هلویی می باشد.

 نحوه ست کردن لباس با آرایش

در کنار لباسی به رنگ نقره ای رژ لب های مات زرشکی، صورتی و یا بنفش بسیار خود نمایی خواهد کرد. اگر تمایل دارید تا در کنار لباس زیبایتان چشم ها خودنمایی بیشتری داشته باشند می توانید از رژلب های مات با رنگ های خنثی و روشن استفاده کنید.

 نحوه ست کردن لباس با آرایش نحوه ست کردن لباس با آرایش

آرایش مناسب با لباس نارنجی

در ساده ترین حالت ممکن یکی از راه های ست کردن لباس با آرایش استفاده از سایه و رژ لب هایی است که با رنگ لباس شما ست می شوند. مثلا شما می توانید در کنار لباس نارنجی رنگ خود از طیف های روشن تر و یا تیره تر از رنگ نارنجی لباس در سایه و یا رژلب خود استفاده کنید. در کنار لباس نارنجی رنگ خود می توانید از رژگونه های هلویی استفاده کرده و هماهنگی بیشتری در لباس و آرایش ایجاد کنید.

نحوه ست کردن آرایش با لباس مشکی مجلسی

رنگ مشکی یکی از دسته رنگ هایی است که در اکثر لباس های شب و مجلسی پر کاربرد بوده و علاوه بر آنکه به صورت جداگانه لباس های جذابی با این رنگ دوخته می شود این قابلیت در آن وجود دارد که با رنگ های دیگر به سادگی ترکیب شده و در نهایت لباسهایی شیک و به روزتر در اختیار داشت. بهترین آرایش چشم متناسب با لباس مشکی استفاده از سایه های دودی است. استفاده از رژ لب هایی به رنگ قرمز و بنفش هماهنگی بسیار زیادی با لباس مجلسی مشکی دارد. اگر در لباس مجلسی مشکی رنگ شما المان هایی با رنگ های دیگر وجود دارد به سادگی قادر خواهید بود تا بر روی سایه دودی رنگ خود از سایه های براق و رنگی استفاده کنید؛ به طور مثال برای داشتن آرایش مناسب با لباس مشکی طلایی می توانید از سایه های دودی پشت چشم استفاده کرده و نقطه میانی چشمان خود را با رنگ طلایی آرایش کنید.

آرایش متناسب با لباس سرمه ای

اگر تصمیم دارید تا لباس سورمه ای، لباس آبی و یا آبی کاربنی بر تن کنید به سادگی می توانید در آرایش خود از خط چشم های سورمه ای و یا آبی استفاده کنید. استفاده از آرایش چشم اسموکی در کنار هاله هایی با رنگ آبی جذابیت بسیار زیادی برای شما ایجاد خواهد کرد. بهترین رنگ های رژ لب برای استفاده در کنار لباس آبی، رنگ های خنثی و طبیعی هستند. در کنار این رنگ استفاده از هاله های نقره ای در سایه نیز جذابیت زیادی ایجاد خواهد کرد.

آرایش مناسب با لباس زرد

رنگ زرد از دسته رنگ های گرم و در واقع پر زرق و برق است که میبایست در کنار آن از رنگ های مات و طبیعی تر استفاده کنید تا ظاهر شما بیش از حد رنگی و پر زرق و برق نباشد. سعی کنید در کنار لباسی به رنگ زرد از رنگ های مشابه ولی ملایم تر استفاده کنید. به طور مثال در کنار لباس زرد می توانید از رژگونه هایی با رنگ مرجانی، هلویی، صورتی گرم و نارنجی بهره ببرید. بهتر است رنگ رژ لب خود را از میان رنگ های خنثی و ملایم انتخاب کنید و از استفاده رژ قرمز در کنار لباس زرد بپرهیزید. بهترین رنگ ها برای استفاده در سایه پشت چشم استفاده از رنگ های دودی، نقره‌ای، ذغالی و قهوه‌ای روشن تا تیره بوده و بهتر است در میانه های چشم بر روی سایه تیره خود از رنگ های رزگلد، نارنجی روشن و طلایی ملایم استفاده کنید.

آرایش مناسب با لباس مجلسی قرمز / زرشکی

رنگ قرمز از دسته رنگ های بسیار جذاب و دلفریب بوده و بر تن کردن یک لباس قرمز خود به تنهایی می تواند شما را مرکز توجه و نگاه دیگران قرار دهد. دقت داشته باشید زمانیکه لباس قرمز بر تن کرده اید نباید آرایش بسیار غلیظی داشته باشید. بهترین آرایش چشم با لباس زرشکی رنگ های دودی و اسموکی است که باعث می شود چشمان شما در کنار لباس قرمز گیراتر و زیبا تر باشد.

با لباس قرمز چه رژی بزنیم؟ اگر آرایش چشمان خود را دودی انتخاب کردید دقت داشته باشید که رژلبی ملایم تر انتخاب کنید. اگر تصمیم دارید در کنار لباس قرمز خود از رژلب قرمز در کنار ناخن هایی قرمز رنگ استفاده کنید آرایش چشمان خود را ملایم تر انتخاب کرده و به جای سایه های دودی و اسموکی از رنگ هایی ملایم تر همچون قهوه ای استفاده کنید. در کنار لباس قرمز خود حتی می توانید به سادگی با یک سایه چشم ملایم از خط چشم های مشکی استفاده کرده و در عین سادگی زیبایی و جذابیت بسیار زیادی را برای خود ایجاد کنید.

آرایش مناسب با لباس کرمی / شیری

رنگ کرم از دسته رنگ های خنثی بشمار می رود، این بدان معناست که شما با رنگ های کرم و شیری می توانید از هر نوع رنگ آرایشی استفاده کنید. در این بین با این رنگ طیف های مختلفی از رنگ های روشن و تیره قابل استفاده خواهد بود. سعی کیند در کنار رنگ کرم از رنگ های خیلی روشن استفاده نکنید تا صورتی بی حال نداشته باشید. بهترین رنگ رژگونه برای استفاده در کنار رنگ کرم هلویی است. برای سایه چشم از هر طیف رنگی می توان استفاده کرد اما استفاده از رنگ هایی همچون طلایی، قهوه ای و بژ به زیبایی و جذابیت شما خواهد افزود. بهترین رنگ رژ لب برای استفاده در کنار لباسی با رنگ کرم رنگ های بژ و قهوه ای، مرجانی روشن خواهد بود.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

جدیدترین مدل های لباس مجلسی اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

جدیدترین مدل های لباس مجلسی اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

دسترسی سریع: برای مطالعه بخش مورد نظر روی دکمه روبرو کلیک کنید. مدل لباس مجلسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *