صفحه اصلی / مدل لباس / نکات مدیریت کردن کارمندان

نکات مدیریت کردن کارمندان


نکات مدیریت کردن کارمندان

پیدا کردن موفقیت در دنیای رقابتی امروز به معنای بهره گیری از هر فرصتی است که در دسترس شما است.

در حالی که روایت مداوم در فرهنگ ما از گرگ تنها یا گاوچران وجود دارد که طبق قوانین خاص خود بازی می کند و هنوز هم موفق می شود. واقعیت این است که هیچ کس به تنهایی خود را به صدر نمی رساند.

تقریباً همه افراد موفق تأثیر مربیگری در زندگی خود داشته اند ، خواه معلم ، والدین یا رئیس باشد ، کسی به عنوان الگوی نقش ، مربی یا مجری خدمت کرده است و آنها را از منطقه آسایش خود به سمت موفقیت سوق می دهد.

اما آیا مربیگری یک هنر در حال مرگ است؟ در مربی به دنبال چه چیزی هستید؟ چگونه یکی پیدا می کنید؟ و از روند مشاوره چه انتظاری می توانید داشته باشید؟ ما در این پست به همه این سؤالات و موارد دیگر پاسخ خواهیم داد.

تعریف عملی از مربیگری

برای اهداف ما در اینجا ، مربی کسی است که دارای خرد است. و خرد دقیقا چیست؟ این ترکیبی از دانش و تجربه است.

یک مربی معمولاً کسی است که مدتی در یک رشته بوده و در کارهایی که انجام می دهد موفق است. خود مربیگری به عنوان رابطه ای بین فرد با تجربه تر (مربی) تعریف می شود که از دیگران (مربی) در مسیر شغلی یا شغلی خود پشتیبانی و تشویق می کند. مربیان به طور کلی به عنوان منبعی برای مربی عمل می کنند بدون اینکه میکرو آنها را مدیریت کند.

من نیز مانند بسیاری از افراد ، در طول سالها از مزایای مربیان مختلف برخوردار بوده ام و آنها از رشد و موفقیت من بسیار ارزشمند بوده اند. در واقع ، اولین حضور من در بازاریابی اینترنتی به این دلیل بود که من تماشا کرده بودم که یکی از دوستانم در خانه روی رایانه او بسیار موفق شده است. وقتی به او در مورد کمک به من در یادگیری مشاغل نزدیک شدم ، او موافقت کرد ، اما تنها در صورت تعیین قوانین خاص.

مربی عالی مثل چیست؟

مربیان بزرگ مانند ستاره شمالی هستند ، نه GPS.

مرد من عاشق GPS ام! من یک آدرس وصل می کنم و به نوبه خود به نوبه خود به مقصد می رسم. من در سالها حتی در یک شهر کاملاً ناآشنا گم نشده ام. موارد جدید حتی برای جلوگیری از تاخیر در ترافیک ، ساخت و ساز یا تصادف از شما بازخواست می کنند.

اما در اوایل پیمایش ، ستاره شمالی یک راهنمای مهم جهت یابی بود.

با استفاده از یک نقطه ثابت در آسمان ، ناخدایان کشتی می توانند مسیر خود را در اقیانوسهای وسیع که از یک قاره به دیگری سفر می کنند حرکت کنند.

در حالی که کاپیتان امروز می توانند با استفاده از GPS که مسیری دقیق را مشخص می کند ، به درگاه های بسیار خاص و شخصی بروید. استفاده از ستاره شمالی برای ناوبری بسیار دقیق تر بود. می توانستید از یک قاره به مسیر دیگر برسید ، اما دریاها ، وزش باد و طوفان ها اطمینان می یابد که شما هرگز دو بار یک مسیر را طی نکرده اید.

یک مربی خوب مانند ستاره شمالی است ، نه GPS. آنها شما را راهنمایی می کنند ، نه فقط جهت خاص.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

لیزر کیوسوئیچ چیست و چگونه انجام می‌شود؟

لیزر کیوسوئیچ چیست و چگونه انجام می‌شود؟

برترین‌ها: لیزر کیوسوئیچ، لیزری پیشرفته و باکیفیت و غیرتهاجمی است که با تولید امواج نوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *