صفحه اصلی / مدل لباس / پدران چگونه میتوانند با فرزندان خود ارتباط برقرار کنند؟

پدران چگونه میتوانند با فرزندان خود ارتباط برقرار کنند؟

پدران چگونه میتوانند با فرزندان خود ارتباط برقرار کنند؟

ایرانی نیوز

پدران نقش بسیار مهمی در تربیت فرزندان خود دارند ولی هر تربیتی بر مبنای ترساندن فرزند نیست و نمیتوان ان را با تهدید یا زندانی کردن آرام کرد . این مبنا بر روند دوستی است

پسران بیشتر پدرانی دارند که با آنها بازی هایی انجام می دهند که فعالیت فیزیکی و جسمی بیشتری دارند مانند کشتی، دوچرخه سواری، والیبال، بسکتبال و … یا بازی هایی که تعقیب و گریز دارند مانند دزد و پلیس و این امر باعث می شود بچه نیاز روحیش ارضا گردد و در برابر مسائل زندگی و مشکلات کنترل احساسات بیشتری داشته باشد.

پدران فرزندان دختر بیشتر با آنها در مورد احساساتشان صحبت می کنند. از غم و ناراحتی و مسائلی که موجب ناراحتی آنها می شود.

در واقع بیشتر به روح و احساسات آنها توجه دارند و این مسائل باعث می شود تا کودکی سالم از نظر روحی و با حداقل کمبودها بزرگ کنید و او بتواند در برابر مسائل زندگی مقاوم تر و منطقی تر و عاقلانه تر عمل کند و اعتماد به نفس این بچه ها بسیار زیاد می گردد و در مهارت های زندگی خود حرفی برای گفتن دارند زیرا در کودکی این مسائل را به راحتی در بازی ها و حتی صحبت های و حتی قصه خوانی ها یاد گرفته اند.

اولین فاتح اورست بعد از اولین تلاش خود برای فتح آن زمانی که با شکست مواجه شد گفت من برمی گردم البته اینبار برای فتح تو چون تو یک کوهی و رشد نمیکنی و من یک انسان و قادر هستم رشد کنم.

 

گردآورنده : ایرانی نیوز


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

فال ۱۸ شهریور

فال ۱۸ شهریور

فال ۱۸ شهریور امروز خود را چگونه گذراندید؟   فال پیشنهادی ایرانی نیوز ۱۸ شهریور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *