صفحه اصلی / مدل لباس / چگونه به هر جایی که می‌روید یک فرد جذاب و موفق به نظر برسید؟

چگونه به هر جایی که می‌روید یک فرد جذاب و موفق به نظر برسید؟

هر جایی که می‌روید یک فرد جذاب و موفق باشید

چه کاری باید انجام که اشخاص از آن لحظه‌ای که به شما نگاه می‌کنند شما را یک موفق ببینند. برای رسیدن به این موقعیت، مهمترین روشی را که در اختیار داریم و با شما در میان می‌گذاریم تا شخص بسیار مهمی به نظر برسید. با ما در ادامه ی این مطلب همراه باشید.

چگونه به هر جایی که می‌روید یک فرد جذاب و موفق به نظر برسید؟

وقتی دکتر با آن چکش کوچکش ضربه‌ای به زانوی شما می‌زند، پایتان به جلو پرتاب می‌شود. این واکنش زانو محسوب می‌شود. اما بدن شما دارای واکنش بارز دیگری هم هست. وقتی خبر شادی دریافت می‌کنید و احساس برنده بودن می‌کنید، سرتان خود به خود به بالا پرتاب می‌شود. شانه هایتان را به عقب متمایل می‌سازید. تبسمی بر لبانتان می‌نشیند و از چشمانتان مهر و محبت می‌بارد.

این نگاهی است که برندگان همیشه از آن بهره دارند. آن‌ها با اطمینان خاطر می‌ایستند. با اطمینان خاطر قدم برمی دارند. تبسمی ملیح و غرورآفرین دارند. تردیدی در این مورد وجود ندارد – حالت خوب بدن نشانه آن است که شما زن یا مردی نخبه و نمونه هستید.

مسلما میلیون‌ها مادر به فرزندانشان توصیه می‌کنند که قوز نکنند. میلیون‌ها آموزگار به بچه‌ها می‌گویند راست و قائم راه بروند. اما بی فایده است. برای اینکه حالت خوبی را به نمایش بگذاریم، به روشی سوای آنچه والدین و آموزگاران می‌گویند نیاز داریم.

بیشتر بخوانید: چگونه می توانیم از تمام توان خود استفاده کرده و در زندگی موفق باشیم

در یک حرفه، داشتن حالت عالی بدن با تعادل عالی نه تنها مطلوب و مناسب است، بلکه مسئله مرگ و زندگی را مطرح می‌سازد. یک حرکت اشتباه، مانند قوز کردن و جمع کردن شانه ها، یک ظاهر ضعیف، می‌تواند تولید اشکال کند.

بیشتر بخوانید: اسرار موفقیت در هر کاری که تصور کنید موفق می شوید

حالت بدن شما بزرگترین موفقیت سنج شماست

تصور کنید یک بندباز مشهور جهان هستید. در یک نمایش بزرگ منتظرید که هنرنمایی کنید. تا لحظاتی دیگر به وسط صحنه خواهید رفت تا نظر اعجاب تماشاچیان را نسبت به تعادل و هماهنگی جسم خود جلب کنید.

قبل از اینکه از هر دری عبور کنید – دری که به دفتر کارتان می‌رسد، دری که به یک مهمانی یا یک جلسه ملاقات باز می‌شود، یا حتی دری که باید از آن بگذرید تا به آشپزخانه برسید – تصور کنید چرمی از بالای در آویزان شده است. فاصله اش تا سر شما بیش از یک اینچ نیست. در حالی که از در عبور می‌کنید، سرتان را به عقب ببرید. بگذارید تبسمی بر لبانتان بنشیند.

تصور کنید از زمین بلند می‌شوید و ارتفاع می‌گیرید. به فراسوی جمعیتی نگاه کنید که به شدت گیج و حیرت زده است. بدنتان از همخوانی عالی برخوردار است. سر بالا، شانه‌ها به عقب امتداد یافته، تنه راست و قائم و پا‌ها که انگار وزنی ندارند. جمعیت از دیدن شما لذت می‌برد. حالا برای خودتان کسی هستید.

اکنون از این آمادگی برخوردارید که از دری عبور کنید، وارد اتاقی بشوید و نظر جمعیت را به خود جلب کنید، در شرایطی قرار دارید که فروشتان را قطعی کنید. حالا همه چیز را در اختیار دارید تا مانند یک برنده به نظر برسید. شرایط دلخواه کسی که برای خودش آدمی است این است که حالت بدن خوب، نگاه با افتخار، تبسم مطمئن و نگاه کردن مستقیم را به نمایش بگذارد.

ترجمه اختصاصی مجله اینترنتی ایرانی نیوز بخش سبک زندگی


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

چگونه موهایمان را در خانه کوتاه کنیم؟

چگونه موهایمان را در خانه کوتاه کنیم؟

برترین‌ها: بار‌ها شنیده­‌ایم که مردم، خودشان موهایشان را کوتاه می‌کنند. شاید این برای آرایشگر‌ها بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *