صفحه اصلی / مدل لباس / چگونه می توان موفق بود و زندگی خود را تغییر داد؟

چگونه می توان موفق بود و زندگی خود را تغییر داد؟


چگونه می توان موفق بود و زندگی خود را تغییر داد؟

مثل این بود که با چکش سورتمه ای به سر ضربه می زد وقتی که گوشه ای را معطل می کرد که انتظار خیابان شفاف و پر از درختان بلند و آهنگ پرنده را داشت ، صورتش نگاهی به شوک و وحشت مطلق داشت ، چگونه می توانست چنین اتفاقی بیفتد؟ چگونه او می تواند خودش را در اینجا پیدا کند؟ وقتی شما کسی هستید که سخت تلاش می کنید تا آنچه را که می خواهید در زندگی بدست آورید ، چگونه می تواند خود را در یک جاده اشتباه پیدا کنید؟ چگونه می توانید به شما بگویید که در جاده اشتباه هستید و در مورد آن چه کاری می توانید انجام دهید؟

شخص فوق مشتری اخیر بود ، اگرچه برای منصفانه بودن می تواند هر هزاران نفری باشد که من از یک طریق به دیگری کمک کرده ام که ناگهان با تفکر درونی ترین افکار ، احساسات و خواسته های خود با وحشت حاد متوجه می شوند که این اشتباه است جاده.

این واقعیت که آنها بسیار سخت کار کرده اند و قرار است آنها را به اهداف و جاه طلبی هایشان نزدیک تر نکند. شخص فوق به من آمده بود تا ببینم چگونه می توانند ضمن پیشرفت کار خود ، نردبان شغلی خود را طی کنند.

و دلیل اینکه در یک لحظه یورکا خندان در ذهن است ، زیرا آنها فهمیدند که آنها ۲ سال گذشته را بدون خستگی ، روزهای طولانی و با عزم و اشتیاق در هدفی صرف کردند که واقعاً نمی خواستند.

غالباً می فهمید که مردم در یک جهت کار می کنند و فکر می کنند وقتی واقعاً به چیزهایی که واقعاً مانند شادی ، سلامتی ، سرگرمی و زمان اهمیت دارند نزدیک نمی شوند ، آنها را به سمت آنچه می خواهند می برد.

بیایید ببینیم که چگونه می توانید یک جاده اشتباه را شناسایی کنید ، چه کاری می توانید برای رهایی از آن انجام دهید و چگونه می توانید خود را در مسیری که واقعاً می خواهید کار کنید تا بتوانید زندگی داشته باشید که احساس واقعی بودن شما را خوشحال ، موفق و پر از زندگی کند.

نشانه هایی که نشان میدهد در مسیر اشتباه هستید

بنابراین چه نشانه هایی از اینکه شما در یک مسیر اشتباه هستید؟

تراز بانکی شما سالم به نظر می رسد ، اما با این وجود هیچ شادی را پر نمی کند.
برنامه شما با مشاغل جدید رزرو شده است و با این وجود فکر هر جلسه و هر دقیقه کار را می ترسید.
شما در پایان روز به خانه می آیید که پراکنده شده و آرزو می کنید که در تعطیلات باشید.
شما نمی توانید این فکر را از ذهن خود بدست آورید که افراد دیگر زندگی بهتری دارند.
شما به شدت بر روی موارد نادرست زندگی تکیه می کنید – مجموعه های جعبه ، الکل ، رفع سالن ورزشی ، شکلات یا خرج کردن جادوگران برای احساس خوب.
شما حتی اگر مهلت های مهلت به تعویق افتاد ، گناه می کنید و در صورت از دست رفتن مهلت یا اشتباه کردن ، گناه زیادی احساس نمی کنید.
صورت شما لبخند می زند و می گوید: “حالم خوب است” وقتی مردم از شما سؤال می کنند چه احساسی دارید و هنوز قلب و ذهن شما نمی توانند لبخند و رضایت شما را در مکالمه ثبت کنند.

اینها (و موارد دیگر) اینها نشانه هایی است که زندگی برای شما مؤثر نیست ، و احساس نمی کنید که در راه موفقیت هستید. بلکه راهی برای پاکسازی است ، بی انتها مقدر شده برای احساسات منفی و مانند یک تعطیلات خوب به دور از اینجا احتیاج دارید.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

چگونه موهایمان را در خانه کوتاه کنیم؟

چگونه موهایمان را در خانه کوتاه کنیم؟

برترین‌ها: بار‌ها شنیده­‌ایم که مردم، خودشان موهایشان را کوتاه می‌کنند. شاید این برای آرایشگر‌ها بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *