بستن بند کفشدنیای مدراهنمای مد

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت


بندهای کفش همیشه دارای شکلی ساده و تکراری هستند ولی با به خرج دادن کمی خلاقیت می توانید مدل  گره زدن بند کفش هایتان را تغییر دهید و بند کفش هایتان را به صورت زیبا و منحصر به فرد ببندید و از این طریق در استایل تان تغییراتی را ایجاد کنید، بنابراین به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم که بهتر است تا پایان مطلب همراه ما باشید.

مدل بستن بند کفش تاثیر زیادی در جذابیت ظاهری کفش های شما دارد بنابراین بهتر است برای بستن بند کفش هایتان از روش های خلاقانه و جالب استفاده کنید.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت

آموزش گره زدن بند کفش با روش های مختلف

برای بستن بند کفش روش های مختلفی وجود دارد و شما می توانید با کمک این روش ها تغییرات مثبتی را در طرح کفش هایتان ایجاد کنید. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با روش های جدید بستن بند کفش آشنا سازیم.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت

نحوه بستن بند کفش به شکل ارتشی

این مدل بستن بند کفش انعطاف پذیری زیادی را برای کفش ایجاد می کند و از پاره شدن و سایش لبه های کفش جلوگیری می کند. این مدل بستن بند کفش برای کفش های ساق دار بسیار متفاوت است و ظاهری متفاوت را به این مدل کفش ها می بخشد.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت

نحوه بستن بند کفش به صورت نردبانی

در این مدل از بستن بند کفش بندها به صورت نردبانی روی کفش قرار می گیرند و این مدل بستن بند کفش برای کوهنوردان و دوچرخه سواران و افرادی که باید کفش هایشان به صورت محکم درون پا قرار بگیرد مناسب است برای بستن این مدل باید از بندهای بسیار بلند استفاده نمایید.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت

نحوه بستن کفش به صورت دندانه اره

این مدل بستن برای هر مدل کفشی مناسب و ایده آل است و ظاهری شیک و خاص را برای کفش های شما ایجاد می کند. با کمک این روش می توانید به سادگی اندازه کفش را بعد از پوشیدن محکم کنید.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت

نحوه بستن بند کفش به صورت ضربدری

۱. ابتدا بند کفش را از سوراخ دوم از قسمت بالا عبور دهید و از سوراخ پنجم در ردیف مقابل بند کفش را بیرون آورید و این روش را با سوراخ های بعدی روی کفش هایتان تکرار کنید تا زمانی که سه خط مورب با بند کفش روی کفش هایتان ایجاد شود.
۲. ادامه بند کفش را زیر اولین حفره از قسمت پایین در ردیف مقابل عبور دهید سپس بند کفش را درون حفره چهارم از قسمت پایین در سمت مقابل قرار دهید و همین روش را برای سوراخ های بعدی صورت مورب و به شکل زیر و رو تکرار کنید تا بندهای کفش شما به صورت بافت مانند روی نوارها ایجاد شوند.
۳. هر دو سر بند کفش را از حفره اول از قسمت بالا بیرون بکشید سپس بند کفش هایتان را به صورت پاپیونی گره بزنید.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت

گره زدن بند کفش به صورت مخفی

۱. بند کفش را از درون سوراخ دوم بیرون آورید و بخش زیرین بند را کنار بگذارید و بخش رویی را درون حفره مقابل ببرید و این روش را به شکل یک حفره در میان تکرار نمایید.
۲. انتهای بند کفش هایتان را به صورت یکی در میان از بین حفره های خالی باقی مانده عبور دهید تا به حفره سوم برسید سپس بند کفش را گره بزنید.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت

نحوه بستن بند کفش به صورت پاپیونی

۱. ابتدا کفش را روبروی خودتان قرار دهید و مطابق شکل زیر بند آبی را بند سمت چپ کفش و بند قهوه ای را بند سمت راست کفش در نظر بگیرید.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت
۲. با بند سمت چپ کفش شروع کنید و آن را روی بند سمت راست کفش گره بزنید.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت
۳. در این مرحله با حلقه ای که بند سمت راست ایجاد کرده است شروع کنید.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت
۴. انتهای بند باز را گرفته و آن را دور بند آبی بپیچید سپس بند را زیر حلقه سمت راست که ایجاد شده است ببرید توجه داشته باشید بردن بند کفش زیر حلقه سمت راست از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و اگر این مرحله را بدرستی انجام دهید موجب می شود که بند به صورت افقی روی کفش هایتان قرار بگیرد.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت
۵. در این مرحله با کمک بند سمت چپ که در فضای ایجاد شده قرار دارد هر دو حلقه را نگه دارید و گره ایجاد شده را در جهت مختلف بکشید تا گره سفت و محکم شود.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت
۶. برای اینکه گره بند کفش هایتان زیباتر به نظر برسد مطمئن شوید که گره در مرکز کفش قرار دارد و طول هر دو طرف بندها به صورت مساوی است.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت

بستن بد کفش به روش کمان

استفاده از روش کمان برای بستن بند انواع کفش ها کاربرد داشته و همچنین باعث زیباترشدن کفش ها نیز خواهد شد  این روش نیز مانند بقیه روش ها ابتدا با عبور بند از سوزاخ اول شروع می شود اما یک سمت بند پس از عبور از آن به طرف بالا و آخرین سوراخ رفته و بعد به شیوه ضربدری از بالا به سمت پایین از سوراخ ها عبور دهید و در نهایت در وسط آن بند ها بهم رسیده و می توانید گره بزنید  که استفاده از این روش برای گره زدن بندهای چکمه بالای زانو بسیار مناسب است و همچنین بستن و باز کردن آن بسیار آسان است

استفاده از این روش برای بند های دو رنگ نیر مناسب می باشد  زیرا بند های دو رنگ باعث بهتر دیده شدن نوع گره ها خواهد شد بنابراین برای بستن بند کفش هایتان می توانید از روش کمان نیز استفاده کنید.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت

انواع مدل های بستن بند کفش به صورت تصویری

گره زدن بند کفش می تواند تغییرات مثبتی را در ظاهر کفش های شما ایجاد کند بنابراین بهتر است برای ایجاد تنوع در مدل کفش های بند دار از روش های مختلفی برای بستن بند آن ها استفاده کنید. در ادامه روش های ساده و زیبا برای بستن بند کفش را به صورت تصویری در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت  آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت  آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت  آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت  آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت  آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت  آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت  آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت  آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت  آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت  آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت  آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت  آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت

نکاتی که  در زمان گره زدن بندها باید رعایت کنید

۱. به منظور گره زدن کفش ها هیچ روش اشتباه و یا درستی وجود ندارد فقط باید پاهایتان با نوع گره مورد نظرتان راحت باشد.

۲. روشی آسان برای گره زدن بند ها انتخاب کنید تا بندها را سریع تر گره بزنید.

۳. در صورت شل بودن گره فقط کافی است بند ها را بکشید تا محکم شود.

۴. اگر می خوهید روش بستن بند کفش ها را به خوبی آموزش ببینید و یا آن را به بچه ها آموزش دهید تمام روش ها را در یک روز انجام ندهید و بهتر است در طول یک هفته هر روز به مدت ده دقیقه وقت تان را برای اینکار سپری کنید.

 آموزش گره زدن بند کفش با ۷ روش متفاوت

در این مطلب با نحوه گره زدن بند کفش با روش های مختلف آشنا شدید که امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل ها بتوانید بند کفش هایتان را به صورت خاص و شیک گره بزنید. در پاین به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل های بستن بند کفش کلیک کنید.

منبع : آرگامنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا