فرهنگ و هنر

ساعت دقیق پخش و تکرار تئاتر رشید از شبکه آی فیلم


در این مطلب از سایت جدولیاب می خوانید که تئاتر در صحنه یا تئاتر رشید مجموعه نمایش های کمدی است که در سال های گذشته اجرا شده و در تمام این مدت طرفداران خاص خودش را داشته است به همین دلیل شبکه آی فیلم آن را در نوروز بازپخش می کند.

ساعت دقیق پخش و تکرار تئاتر رشید از شبکه آی فیلم

بیوگرافی آقا رشید

اسم واقعی آقا رشید، قدرت‌الله ایزدی است. او روز ۴ تیر سال ۱۳۳۵ در گزیرخوار اصفهان به دنیا آمد. ایزدی معلوم بود. او در سال ۵۸ به عنوان دبیر استخدام شد و البته در مدت خدمت در آموزش و پرورش مدتی هم ناظم بود.

آقا رشید بازیگری را از سال ۶۴ و از صدا و سیمای اصفهان شروع کرد و اولین تئاترش را در سال ۷۵ روی صحنه برد. از آن به بعد بود که به یکی از مطرح ترین کمدین های اصفهان و ایران تبدیل شد و البته در کنار آن هنوز به معلمی ادامه می داد.

ایزدی غیر از مجموعه تئاترهای آقا رشید در فیلم و سریال های زیادی نیز بازی کرده است. کارآگاه رشید، رشید فراری، الم شنگه، بازگشت لوک خوش شانس، رشید حرفه‌ای و سریال شمعدونی از جمله کارهای او است.

مجموعه تئاتر رشید د نوروز سال ۱۴۰۱ هر روز ساعت ۶ بعدازظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود و شما می تونید تکرار آن را در ساعت های ۲ بامداد و ۱۰ صبح روز بعد تماشا کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا