دنیای مدمدل مانتو

مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص


مانتو یکی از کاربردی ترین لباس ها برای خانم ها و دختران جوان به شمار می رود. اغلب خانم ها تمایل دارند با تغییر فصول در طرح و رنگ مانتوی خود نیز تغییراتی ایجاد نمایند به همین دلیل امروزه مانتوها در انواع طرح های زمستانه و بهاره و پاییزه و تابستانه موجود می باشkد. با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۲ انواع مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ از سوی متخصصان مد و زیبایی معرفی شده اند و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود از بین آن ها مانتویی با تن پوش مناسب را انتخاب نمایید.

۳۰ مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ با طرح و رنگ های زیبا

مانتوهای زمستانی در انواع طرح های مجلسی و اسپرت و ساده و … موجود می باشند که شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی تان از بین آن ها مانتویی خاص را برای پوشیدن انتخاب نمایید. در ادامه این مطلب طرح هایی از مانتوی زمستانه ۲۰۲۲ را گردآوری خواهیم کرد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص

طرح های مانتوی زمستانی جدید

برای دوخت مانتوهای زمستانی از پارچه های ضخیم و متنوع استفاده می گردد و بهتر است شما سایز مانتو را کمی آزادتر انتخاب نمایید تا بتوانید از زیر مانتو لباس گرم بپوشید.

مانتوهای زمستانه در انواع مدل های کوتاه و بلند موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید قسمت پایین تنه تان را هم گرم نگه دارید بهتر است از مانتوهای زمستانه بلند در پوشش خود استفاده نمایید. مانتوهای کوتاه زمستانه نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و برای خانم های امروزی انتخابی مناسب به شمار می روند.


  • مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص

  • مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص


مانتوهای زمستانی همچنین به صورت جلو بسته و جلو باز دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید در روزهای زمستان احساس راحتی بیشتری داشته باشید می توانید از مانتوی زمستانه جلو باز در پوشش خود استفاده نمایید همچنین از زیر مانتو می توانید هودی ، ژاکت و … بپوشید که بهتر است رنگ و طرح لباسی که قرار است از زیر مانتو بپوشید را با توجه به طرح و رنگ مانتو انتخاب نمایید.

ست کردن مانتوی زمستانه در پوشش از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید این طرح مانتو را با شلوار گرم ، بوت ، نیم بوت ، شال یا روسری زمستانی و … ست نمایید. توجه داشته باشید که رنگ و طرح سایر لباس ها و اکسسوری هایتان را بهتر است به گونه ای انتخاب کنید با طرح و رنگ مانتو مطابقت و همخوانی داشته باشد.

مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص  مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص

مانتوهای زمستانه ۲۰۲۲ در انواع مدل های طرح دار و ساده موجود می باشند که انتخاب مدل مانتو به سلیقه شخصی و سبک پوشش شما بستگی دارد. اگر تمایل دارید استایلی ساده و امروزی داشته باشید بهتر است از مانتوی ساده زمستانی در پوشش خود استفاده نمایید. مانتوهای زمستانه طرح دار نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و برای خانم هایی که تمایل دارند در روزهای سرد زمستان استایل و پوششی متفاوت داشته باشند انتخابی مناسب به شمار می روند. مانتوهای زمستانه در انواع مدل های مانتوی بافتنی نیز موجود می باشند و اگر شما به پوشیدن لباس های بافت تمایل دارید بهتر است از این طرح مانتوها در پوشش خود استفاده نمایید.

در صورت تمایل می توانید رنگ مانتو را در پوشش خود با رنگ کفش هایتان ست نمایید که در این صورت شیک پوش و جذاب تر به نظر خواهید رسید همچنین بهتر است رنگ مانتو را با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان انتخاب نمایید. مانتوهای رنگ تیره در روزهای سرد سال بدن را گرم تر نگه می دارند بنابراین بهتر است در روزهای زمستانی در صورت امکان از مانتوی تیره نظیر مانتوی مشکی ، قهوه ای ، طوسی تیره و … در پوشش خود استفاده نمایید.

مانتوهای رنگ روشن و رنگ خنثی نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و اگر شما تمایل دارید رنگ مانتو به راحتی با رنگ سایر لباس هایتان ست شود بهتر است رنگ مانتوی خود را از بین رنگ های خنثی نظیر طوسی ، سفید ، کرم ، قهوه ای روشن و … انتخاب نمایید.

 مدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاصمدل مانتو زمستانی ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه شیک و خاص

در این مطلب توجه شما همراهان عزیز و گرامی را به انواع طرح های مانتوی زمستانی ۲۰۲۲ جلب کردیم که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار گرفته باشند و از مشاهده آن ها نهایت بهره را برده باشید.

منبع : آرگا

برچسب :منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا