تیپزاچه کت و شلواری برای مردان چاق مناسب نیست؟دنیای مدلباس مجلسی برای افراد چاقلباس مجلسی برای افراد چاق شکم دارمد لباسمناسبترین لباس مجلسی برای افراد چاق کدامند؟نکات و ترفند هانکات و ترفند ها شیک پوشی

مناسبترین لباس مجلسی برای افراد چاق کدامند؟ | نکات شیک پوشی


مناسبترین لباس مجلسی برای افراد چاق کدامند؟

مناسبترین لباس مجلسی برای افراد چاق کدامند؟ همانطور که می دانید امروزه صنعت مد بیشتر حول محور مدل های جوان و لاغر می چرخد. این در حالی است که در جامعه افراد چاق زیاد هستند و نمی دانند چه لباسی برایشان مناسب تر است. بد نیست بدانید برای افراد چاق لباس های مناسبی وجود دارد که به کمک آن می توانند شیک و زیبا به نظر برسند. در این مطلب به طور کامل توضیح داده ایم که چه لباس مجلسی برای افراد چاق مناسب است.

مناسبترین لباس مجلسی برای افراد چاق کدامند؟ | نکات شیک پوشی

فهرست مطالب این صفحه:

نکات مهم در خرید لباس

رنگ ها و الگوها

به طور کلی رنگ های تیره مانند مشکی برای هر سن و اندامی مناسب هستند و می توان از آنها برای داشتن استایلی شیک استفاده کرد. رنگ های مشکی و تیره نیز می تواند برای افراد چاق مناسب باشد.

افرادی که چاق هستند بهتر است از مدل های ساده استفاده کنند و بیشتر به دنبال لباس های کلاسیک باشند. مثلا نباید از لباس هایی استفاده کنند که توجه زیادی را به خود جلب کند تا بتوانند به راحتی چاقی را پنهان کنند.

برای اینکه بدانید کدام لباس مجلسی برای افراد چاق مناسب است، ابتدا باید بدانید که افراد چاق نیز می توانند از لباس های طرح دار استفاده کنند. این افراد باید بسیار مراقب باشند و مدل های بهتری را انتخاب کنند. افراد چاق نیز می توانند از الگوها و طرح های ساده استفاده کنند.

البته در نظر داشته باشید که هنگام خرید کت و شلوار پارچه ای را انتخاب کنند که طرح ظریف تری داشته باشد. توجه به این موارد به افراد چاق کمک می کند تا زیباتر و شیک تر به نظر برسند. علاوه بر این برای اینکه بدانید کدام لباس مجلسی برای افراد چاق مناسب است باید بدانید که لباس مناسب هنگام پوشیدن، متناسب با ترازوی بدن شما به نظر می رسد و نشان نمی دهد که شما چاقتر از آنچه هستید.

مناسبترین لباس مجلسی برای افراد چاق کدامند؟ | نکات شیک پوشی

نکات مهم

برای اینکه بتوانید مناسب ترین لباس را برای خود انتخاب کنید، هرگز سراغ لباس های آماده نروید. می توانید لباس های سفارشی را انتخاب کنید که با اندام شما سازگاری بیشتری دارد.

برای اینکه بدانید کدام لباس مجلسی برای افراد چاق مناسب است باید بدانید که کت و شلوارهای تکی مناسبتر از کت و شلوارهای دو لنگه هستند. زیرا کت و شلوارهای تک سینه این قابلیت را دارند که شما را لاغرتر نشان دهند.
سعی کنید از کمربند استفاده نکنید و آن را با آویز جایگزین کنید. زیرا آویزها برای شما راحت ترند. آنها ظاهر بهتری به شما می دهند و روی شلوار نمی لغزند.

از رنگ های ثابت یا الگوهای ظریف استفاده کنید. برای اینکه بدانید کدام لباس مجلسی برای افراد چاق مناسب است، خوب است بدانید که افراد چاق نباید به دنبال لباس های پر زرق و برق باشند.

با لباس هایتان یک جلیقه را امتحان کنید. جلیقه ها بسیار زیبا هستند و می توانند شما را بسیار شیک تر نشان دهند. فقط سعی کنید از رنگ های تیره استفاده کنید. رنگ های تیره می توانند از نظر بصری شما را لاغرتر نشان دهند.

کراوات های سایز متوسط ​​را امتحان کنید. همچنین از پیراهن های یقه پهن در کنار کراوات استفاده نکنید. زیرا پیراهن های یقه پهن شما را چاق تر نشان می دهد. برای اینکه بفهمید چه لباس مجلسی برای افراد چاق مناسب است خوب است به پیراهن های کلاسیک مراجعه کنید. پیراهن های یقه کلاسیک یکی از مناسب ترین گزینه ها برای افراد چاق است.

مناسبترین لباس مجلسی برای افراد چاق کدامند؟ | نکات شیک پوشی

چه کت و شلواری برای مردان چاق مناسب نیست؟

کت و شلوار راه راه بزرگ

اصلی ترین و مهم ترین هدف طراحی راه راه عمودی این است که قد شما را بلندتر نشان دهد. این طرح می تواند شما را کشیده تر نشان دهد. البته مشکل اینجاست که راه راه های عمودی بزرگ اصلا برای مردان چاق مناسب نیست. برای اینکه بدانیم چه لباس هایی برای افراد چاق مناسب است باید به این نکته اشاره کنیم که طرح های راه راه درشت در کت و شلوار برای افراد قد بلند به خصوص افراد چاق مناسب نیست. این طرح شما را چاق تر و بلندتر نشان می دهد و می تواند استایل شما را خراب کند.

به جای این کت و شلوار، طرح های راه راه یا شاه ماهی را امتحان کنید. اما اگر دوست دارید از خطوط راه راه استفاده کنید، بهترین گزینه برای شما طرحی است که خطوط آن زیاد به هم نزدیک نباشند.

برای اینکه بدانید چه لباس مجلسی برای افراد چاق مناسب است باید بدانید که بهترین رنگ برای کت و شلوار افراد چاق رنگ های تیره است. به عنوان مثال کت و شلوارهای سرمه ای، مشکی یا خاکستری تیره مناسب ترین رنگ ها برای افراد چاق هستند.

مناسبترین لباس مجلسی برای افراد چاق کدامند؟ | نکات شیک پوشی

علاوه بر این سعی کنید علاوه بر یک کت و شلوار زیبا و مناسب به جزئیات نیز توجه کنید. سعی کنید همیشه صورت خود را تمیز و مرتب نگه دارید. مثلا داشتن ریش خوش فرم و زیبا در کنار صورت تمیز و مرتب می تواند تاثیری مضاعف در زیبایی شما داشته باشد. کسانی که کت و شلوار می پوشند بیشتر به سراغ ریش کوتاه می روند. ریش های کوتاه چانه را تیزتر می کند.

علاوه بر این، سعی کنید از اکسسوری استفاده کنید. به عنوان مثال، سعی کنید از یک ساعت بزرگ استفاده کنید. اقلام بزرگ گزینه های خوبی برای افراد چاق هستند.

نتیجه

در این مطلب توضیح دادیم که چه لباس مجلسی برای افراد چاق مناسب است. ابتدا به نکات مهمی اشاره کردیم که در هنگام خرید و انتخاب لباس باید به آنها توجه کنید. همچنین به کت هایی اشاره کردیم که برای افراد چاق مناسب نیستند و استفاده از اکسسوری بزرگ مانند ساعت را توصیه کردیم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا