صفحه اصلی / مدل لباس / چند ترکیب رنگی لباس جذاب برای آقایان

چند ترکیب رنگی لباس جذاب برای آقایان

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: رنگ ها در همه جا حرف اول را می زنند، این موضوع در مورد مد و فشن هم صادق است. به عنوان مثال، حتی اگر شما لباس هایی گران و زیبا به تن کنید اما ترکیب رنگی که برای آنها انتخاب کرده اید اشتباه باشد، تمام زحمت هایتان را به هدر داده اید. بنابراین انتخاب رنگ لباس از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه چند ترکیب رنگی زیبا را برای پاییز امسال برایتان آورده ایم که بر جذابیت تان خواهد افزود.

مشکی و سفید

دو رنگ مشکی و سفید به طور جداگانه همیشه طرفدار دارد، جدا از آن ترکیب این دو رنگ در کنار هم نیز جذابیت زیادی را به ظاهر افراد می بخشد. خوبی این ترکیب رنگی آن است که می توانید هم برای مراسم رسمی و هم غیر رسمی و کژوال به تن کنید. بهتر است که مشکی را به عنوان رنگ غالب در نظر بگیرید و رنگ سفید را به آن اضافه کنید. به عنوان مثال کت و شلوارتان مشکی باشد و پیراهن تان را سفید انتخاب کنید. یا حتی می توانید شلوارتان را مشکی بپوشید و کل بالاتنه تان را سفیدپوش کنید. از دیگر فواید این ترکیب بندی آن است که همیشه شیک است و هیچگاه از مد نمی افتد.

چند ترکیب رنگی لباس جذاب برای آقایان

جیگری و سرمه ای

آیا تا به حال به ترکیب بندی رنگ های جیگری و سرمه ای فکر کرده اید؟ این دو رنگ از رنگ های محبوب فصل پاییز هستند. برای این فصل ما تونالیته های تیره تر این دو رنگ را به شما پیشنهاد می دهیم. اگر می خواهید رنگ دیگری را به این ترکیب رنگی اضافه کنید، از رنگ های خنثی کمک بگیرید، رنگ های مشکی، سفید یا خاکستری می توانند انتخاب خوبی برایتان باشند. برای رنگ اکسسوری هایی چون کیف و کفش تان بهتر است که از چرم قهوه ای روشن استفاده کنید تا در کنار این دو رنگ تیره، به زیبایی به چشم آید.

چند ترکیب رنگی لباس جذاب برای آقایان

طوسی

اگر چه در فصل های گرم سال، پوشیدن رنگ های متضاد و جیغ مد شده بود اما پاییز امسال تمایل طراحان مد به رنگ های خنثی، تیره و کدرتر بیشتر شده است، از این رو تیپ سر تا پا طوسی نیز می تواند چشمان زیادی را به سمت شما بچرخاند. برای این منظور، کافی ست که لباس هایی با تونالیته های مختلف طوسی را انتخاب و آنها را با هم به تن کنید. برای تنوع، می توانید از جنس های مختلف لباس استفاده کنید. اگر تیپ تان اسپورت است، اسنیکر سفید و اگر استایل تان رسمی ست، کفش مشکی می تواند بهترین انتخاب برایتان باشد.

چند ترکیب رنگی لباس جذاب برای آقایان

سفید و خاکی

اگر چه سفید رنگی برای روزهای گرم سال است اما همنشینی آن با خاکی می تواند برای فصلی چون پاییز هم مناسب باشد. اگر از رنگ های بولد خسته شده اید و به دنبال استایلی مینیمالیست هستید، این ترکیب رنگی می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. اگر به دنبال رنگ دیگری برای اکسسوری هایتان مانند کفش، کیف، کراوات یا کمربند می گردید، رنک طوسی پیشنهاد ما به شماست. بهتر است که با این ترکیب بندی استایلی رسمی مانند کت و شلوار بزنید.

چند ترکیب رنگی لباس جذاب برای آقایان

سبز و آبی

شاید شنیده باشید که سبز و آبی را نباید با هم به تن کرد اما برای پاییز امسال، این دو رنگ تبدیل به ترند سال شده اند. اگر در تابستان از رنگ های روشن این دو رنگ استفاده می کردید، حال بهتر است که از تونالیته های تیره تر آن استفاده کنید. اگر می خواهید رنگ دیگری به این دو رنگ بیافزایید، ما رنگ های روشن تر را به شما پیشنهاد می دهیم تا کمی ظاهرتان را از تیرگی در آورد. این ترکیب رنگی بیشتر برای استایل رسمی مناسب است تا کژوال و اسپورت.

چند ترکیب رنگی لباس جذاب برای آقایان


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

چگونه در لباس‌های غیررسمی با کلاس باشیم؟

چگونه در لباس‌های غیررسمی با کلاس باشیم؟

وب‌سایت بدونیم: شیک بودن به معنای پوشیدن لباس های رسمی نیست. عنصر شیک بودن را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *