صفحه اصلی / مدل لباس / گران‌ترین کیف دستی جهان به حراج می‌رود

گران‌ترین کیف دستی جهان به حراج می‌رود

برترین ها: کیف الماس هزار و یک شب مواود «Mouawad» به عنوان گران ترین کیف جهان شناخته شده است. این کیف در لندن به حراج گذاشته شده و قیمت آن از ۳٫۸ میلیون دلار آغاز می شود.

گران‌ترین کیف دستی جهان به حراج می‌رود

شکل قلب مانند این کیف، از داستان های عربی قدیم الهام گرفته است. این کیف از ۱۰۵ سنگ زرد رنگ گران قیمت، ۵۶ الماس صورتی و ۴۵۱۷ الماس بدون رنگ با وزن ۳۸۱٫۹۲ قیراط ساخته شده است. 

طراح این کیف رابرت مواود «Robert Mouawa» نام دارد. او این کیف را خودش طراحی کرده اما ساخت آن را به ۱۰ هنرمند حرفه ای سپرده است. این هنرمندان برای ساخت این کیف ۸۸۰۰ ساعت زمان گذاشتند.

اما این کیف را چه کسی خواهد خرید؟ از آنجا که این کیف را نمی توان برای هر موقعیتی استفاده کرد، تنها گزینه مناسبی برای میلیاردرهایی که کلکسیون کیف یا اکسسوری های باارزش دارند، مناسب است.

گران‌ترین کیف دستی جهان به حراج می‌رود

این اولین باری نیست که مواود یک کالای گران قیمت تولید می کند. او در سال ۲۰۰۳ نیز یک لباس زیر گران قیمت به قیمت ۱۱ میلیون دلار طراحی کرد که هایدی کلوم آن را در شوی ویکتوریا سیکرت به نمایش گذاشت. آن لباس نیز از ۲۸۰۰ سنگ قیمتی آمیتیس و الماس و با وزن ۲۲۰۰ قیراط ساخته شده بود. 

شاید از نظر ما عاقلانه تر باشد که هزینه این کیف را صرف خرید یک خانه یا حتی یک جزیره کنیم، اما برای افراد میلیاردی که سرمایه خود را صرف جمع آوری کلکسیون اجناس با ارزش می کنند، خرید این کیف لذت و البته ارزش خاصی دارد.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش ویدئویی کامل شینیون و بافت مو

آموزش ویدئویی کامل شینیون و بافت مو

برترین ها: اگر موهای لخت و بی حالت ولی بلند دارید و موهایتان هیچ حالتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *