استایل زنانهتیپزاچکارکنیم جوانتربه نظربرسیمچگونه کم سن دیده شویمدنیای مدراهکارهای جوان به نظر رسیدنرنگ مناسب لباس برای کم سن نشان دادننکات و ترفند ها

۷ رنگ لباس که شما را جوان تر نشان می دهد | رنگ های جذاب لباس


۷ رنگ لباس که شما را جوان تر نشان می دهد

۷ رنگ لباس که شما را جوان تر نشان می دهد: همه همیشه به دنبال کارهایی هستند که می توانند انجام دهند تا جوان تر به نظر برسند. این اغلب به این واقعیت نسبت داده می‌شود که مهم نیست اهل کجا هستید یا ژن‌های خانواده‌تان چقدر خوب هستند، همچنان پیر می‌شوید  بالاخره پیری تنها چیزی است که همه ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد. و تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که لباس‌هایی را انتخاب کنیم که نه تنها بهترین ویژگی‌های ما را تکمیل می‌کنند، بلکه ما را جوان‌تر نشان می‌دهند.

۷ رنگ لباس که شما را جوان تر نشان می دهد | رنگ های جذاب لباس

فهرست مطالب این صفحه:

بنابراین، کدام رنگ پارچه به شما کمک می کند جوان تر به نظر برسید؟

این بحث مهمی است زیرا با افزایش سن و نازک شدن موها و پوست‌تان، متوجه می‌شوید که به طور طبیعی برخی از رنگ‌ها را از بین می‌برید و در عین حال کشش شدیدی را برای دیگران احساس می‌کنید، و این فقط به رنگ لب یا موهایتان مربوط نمی‌شود، بلکه نگاه کامل شما ممکن است متوجه شوید که رنگ‌های مشکی و سفید یا رنگ‌های پررنگ‌تری نسبت به گذشته می‌پوشید زیرا ناگهان این رنگ‌ها باعث می‌شوند احساس شادی، سبک‌تر و جوان‌تر کنید.

اگر خود را در این موقعیت می‌بینید ابتدا بدانید که خیلی خوب است که هر آنچه را که در حال حاضر احساس می‌کنید داشته باشید، و همچنین، شما این آزادی را دارید که هر چیزی را که دوست دارید بپوشید، به خصوص اگر رنگ‌های جدید ترجیحی شما سال‌های سن شما را از بین ببرد. همچنین هیچ چیز بدتر از پوشیدن لباس هایی نیست که شما را مسن تر از آنچه هستید نشان دهد.

۷ رنگ لباس که شما را جوان تر نشان می دهد | رنگ های جذاب لباس

۱٫ فیروزه ای

فیروزه‌ای یکی از آن رنگ‌هایی است که بدون در نظر گرفتن رنگ پوست، درخشش زیبایی را برای هرکسی که آن را می‌پوشد به ارمغان می‌آورد و با تنوع زیاد رنگ فیروزه‌ای، برخی از آنها به سمت سبزتر یا آبی‌تر متمایل می‌شوند.

اما به عنوان یک قاعده کلی می‌توانید فیروزه‌ای مناسب برای رنگ پوستتان را با چرخاندن روی بازو برای بررسی رنگ رگ‌های اطراف مچ دست پیدا کنید، سپس رنگ فیروزه‌ای را انتخاب کنید که به رنگ رگ‌هایتان نزدیک‌تر است.

و از آنجایی که رنگ پوست شما در قسمت متوسط ​​تا تیره قرار دارد، باید به دنبال رنگ فیروزه‌ای متوسط ​​باشید تا جلوه‌ای عالی برای مقابله با سن داشته باشید.

۷ رنگ لباس که شما را جوان تر نشان می دهد | رنگ های جذاب لباس

۲٫ قرمزهای جذاب

وقتی صحبت از رنگ‌های قدرتمند مانند قرمز به میان می‌آید قرمز در صدر این فهرست قرار دارد و شما را جوان‌تر نشان می‌دهد و به شما امکان می‌دهد به طبیعی‌ترین راه‌ها از سن سرپیچی کنید. بهترین بخش این است که طرح یا برش لباس سبزی که می پوشید مهم نیست. 

۷ رنگ لباس که شما را جوان تر نشان می دهد | رنگ های جذاب لباس

۳٫ صورتی های روشن

هیچ چیز بهتر از یک لباس صورتی روشن، شیک بودن را نمی گوید. و اگر بالای ۴۰ سال دارید اما نمی‌خواهید همسن و سال خود به نظر برسید، به سراغ رنگ‌های صورتی روشن و جسورانه بروید.

ما در مورد رنگ های پر جنب و جوش صورتی، مانند صورتی تند و صحبت می کنیم. سلین دیون، جنیفر لوپز، کری واشنگتن و دیگر افراد مشهور را دیده‌اید که به راحتی لباس‌های صورتی را در می‌آورند در حالی که سال‌ها فوراً اصلاح می‌کنند.

بیشتر بخوانید: رنگ لباس در فصل گرم سال را چگونه انتخاب کنیم؟

۷ رنگ لباس که شما را جوان تر نشان می دهد | رنگ های جذاب لباس

۴٫ بنفش یاسی

بنفش یاسی به عنوان یکی از کم‌رنگ‌ترین انتخاب‌های رنگی برای افرادی که به دنبال لباس‌هایی با رنگ‌های مناسب سن هستند، ظاهر می‌شود، اما این رنگ در واقع مانند جادویی عمل می‌کند.

بنابراین دفعه بعد که به پوشیدن چیزی غیر از رنگ قرمز و مشکی در کمد فکر می‌کنید، چطور می‌خواهید کمی بنفش یاسی بپوشید و ببینید چقدر جوان به نظر می‌رسید؟ بهترین بخش در مورد بنفش یاسی این است که تقریباً با تمام رنگ های پوست کار می کند و رنگ چهره شما در هیچ نقطه ای مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

۷ رنگ لباس که شما را جوان تر نشان می دهد | رنگ های جذاب لباس

۷ رنگ لباس که شما را جوان تر نشان می دهد | رنگ های جذاب لباس

بیشتر بخوانید: نحوه انتخاب رنگ لباس مناسب برای پوست تیره و سبزه

۵٫ ارغوانی

اگرچه ممکن است احساس کنید که این رنگ کاملاً خارج از محدوده رنگ های دلخواه شما است، اما از اینکه چقدر خوب رنگ پوست شما را تکمیل می کند، شگفت زده خواهید شد، و حتی بیشتر از این که چقدر خوب عمل می کند تا چند سال سن شما را از کمتر نشان میدهد. و پس از اولین تلاش هرگز از ارغوانی دوری نخواهید کرد.

بهترین بخش این است که رنگ قرمز مخملی نه تنها خودنمایی می کند، بلکه گرم است و شما را بسیار جوان تر از آنچه هستید نشان می دهد. وقتی به عنوان ژاکت پوشیده می شود. این لباس ماکسی عالی است و می توان آن را به عنوان یک لباس کوتاه یا بلند پوشید.

۷ رنگ لباس که شما را جوان تر نشان می دهد | رنگ های جذاب لباسبیشتر بخوانید: رنگ لباس شما در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

۶٫ مشکی (مشکی جدید)

آیا این شگفت‌انگیز نیست که چگونه پوشیدن مشکی ظاهر شما را تغییر می‌دهد و در عین حال به شما قدرت می‌دهد تا به طور یکپارچه بر اتاق‌های هیئت مدیره حکومت کنید و بهترین حرکات رئیس را ممکن می‌سازد؟ یا اینکه رنگ سیاه چقدر خواص مغناطیسی دارد که شما را به آنچه دیگران به عنوان سطوح دست نیافتنی موفقیت می پندارند؟

مشکی یا به طور خلاصه تر، مشکی جدید (نه گرافیت، خاکستری یا مشکی محو شده) یکی از بهترین رنگ های لباسی است که باید در کمد خود داشته باشید زیرا این رنگ همیشه شما را جوان تر، زیباتر و فوق العاده قدرتمند نشان می دهد.

۷ رنگ لباس که شما را جوان تر نشان می دهد | رنگ های جذاب لباس

نه اینکه اگر می‌خواهید جوان‌تر به نظر برسید مشکی جدید برای پوشیدن ایده‌آل است. به اندازه رنگ مشکی واقعی خیلی خشن نیست، که واقعاً وقتی نوبت به نرم کردن رنگ‌های پوست بالغ می‌شود، عدالت را رعایت نمی‌کند.

مشکی واقعی همچنین بر چین و چروک ها، خطوط ریز، همراه با حلقه های دور چشم شما تاکید می کند و باعث می شود آنها تیره تر از آنچه هستند به نظر برسند. بنابراین، اگر می‌خواهید مشکی را انتخاب کنید آبی سرمه‌ای، خاکستری زغالی یا هر رنگ عمیق دیگری را برای ظاهر و احساسی جذاب‌تر انتخاب کنید.

نتیجه

می خواهید جوان تر به نظر برسید؟ این رنگ های بالا برخی از بهترین گزینه ها برای شروع هستند. این رنگ‌های تند تغییر خوبی نسبت به مشکی و آبی معمولی ایجاد می‌کنند، و علاوه بر اینکه به دلیل سرگرم‌کننده بودن، احساس یک توپ آفتابی را در شما ایجاد می‌کنند، همچنین شما را بسیار جوان‌تر نشان می‌دهند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا